...
... ...
...


...
... ...
...
...
... ...
... 
 
 

 
 
 
 

İlginizi Çeker mi ? : Titanik Battı mı Yandı mı ? başlıklı konuda Battı, Titanik ve Yandı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konu İçin Yapılan Aramalar :
bir metin üzerinde sözcük türlerinin incelenmesi (30), metin üzerinde sözcük türleri (24), bir metin üzerinde sözcük türlerini inceleme (6), heyatda oz yerini tapan insan xosbextir movzusunda esse (5), sözcük türlerini metin içinde arama soruları (3), metin üzerinde sözcük türlerinin gösterilmesi (3), bir sayfalık metin üzerinde sözcük türleri (3), isim ad sözcük türleri geçen bir metin (2), örnek metin üzerinde sözcük türlerinin gösterimi (1), sözcük türlerinin gösterimi (1), kısa bir metin üzerinde kelime türlerinin incelenmesi (1), kısa bir metin üzerinde isim çeşitlernin gösterilmesi (1), bir metin üzerinde sözcük türleri inceleme (1), heyatda öz yerini tapan xosbextdir esse yazmaq (1), bir öykü içinde kelime türleri (1), bir metin üzerinden kelime türlerinin tesbit (1), bir metin üzerinde sözcük türlerinin gösterilmesi (1), sözcük türlerinin siir uzerinde gosterimi (1)
Etiketler : , , , , ,

Benzer Başlıklar :
Bunlar da İlginizi Çekebilir :
 • WordPress Rehberi Sürüm 2012
 • Kitle iletişim Araçlarının Olumlu Ve Olumsuz Yönleri
 • Nasrettin Tusi Kimdir
 • Radyonun Zararları Ve Yararları
 • Uzunluk Ölçme Soruları

 • Bu Yazıyı Oylayın :
  Değerlendirmeniz=> Hiç Beğenmedim : 10 üzerinden 1Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 10 üzerinden 2Değerlendirmeniz => Yetersiz : 10 üzerinden 3Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 4Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 5Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 6Değerlendirmeniz => Beğendim : 10 üzerinden 7Değerlendirmeniz => Beğendim : 10 üzerinden 8Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 10 üzerinden 9Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 10 üzerinden 10 (Toplam 131 kez oylandı; Oy Ortalaması: 10 üzerinden 9,29)

  (Oyunuzu yıldızların üzerine tıklayarak kullanabilirsiniz. Değerlendirme sağa gittikçe olumlu yönde artar. Teşekkür ederiz.)
  Loading...Loading...

  Yorum Yazın

  Üyelik gerektirmez. Anonim yorum yapabilirsiniz.

  :D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

  YORUMUNUZ ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR !
  *