Bu Sinemalara Gösterime Giren Yeni Neler,Sinamalardaki YeniFilmler,Bu Filmler Var,Sinemada Gösterimdeki Yeni Filmler,Bu Hafta Gösterime Sinemaya Gelen Yeni Filmler
Bu hafta 3 tanesi yerli film 2 tanesi yabancı film olmak üzere toplam 5 film gösterime giriyor

SAMMY;NİN MACERALARI ; SAMMY;S ADVENTURE;S: THE SECRET PASSAGE
California;da doğan küçük deniz kaplumbağası Sammy;nin maceralarını anlatan animasyon filmin seslendirmelerini de Melanie Griffith, Isabelle Fuhrman gibi ünlü isimler yapıyor.
California’da bir kumsalda doğduktan kısa bir süre sonra denize ulaşmaya çalışan deniz kaplumbağası Sammy, yumurtadan yeni çıkmış Shelly adlı şirin bir yavru kaplumbağayla karşılaşır. Ancak hayatının aşkını bulmasıyla kaybetmesi bir olur. Tüm kaplumbağaların doğdukları kumsala geri dönmeden önce yaptıkları okyanus geçişleriyle dolu destansı yolculukta, Sammy, Shelly ile tekrar karşılaşma umuduyla her tehlikeyi atlatır. En iyi dostu olan Ray ile, insanların gezegene nasıl zarar verdiklerini yakından görür. Ancak, yine başka insanlar tarafından kurtarılır. Piranalar ile savaşır, bir balık kartalından kaçar ve esrarengiz, gizli bir geçit arar. Ve bir gün, sayısız maceralardan ve kıl payı kurtuluşlardan sonra, Sammy Shelly’i bulur. O da onu hiç unutmamıştır…
ÇOĞUNLUK
Yönetmenliğini Seren Yüce’nin yaptığı, Venedik Film Festivali’nde Geleceğin Aslanı (Lion of the Future) ödülünü alan Yeni Sinemacılar’ın yeni filmi Çoğunluk 15 Ekim 2010 Cuma günü sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Özen Film dağıtımıyla ile vizyona girecek film İstanbul’la beraber Ankara, Bursa, İzmir, Konya, Malatya ve Diyarbakır’da izleyici ile buluşacak.
Çoğunluk filminin konusu:
Mertkan, babasının inşaatlarının getir götür işlerine bakar, arkadaşlarla alışveriş merkezlerinde sağı solu keser, arabayla turlar. Ne zaman ki Gül ile tanışır, boşluğu ve basitliği değerlendirmek için bir fırsat çıkar karşısına. Ne var ki babası Gül’ün kökeni konusunda şüphecidir. Ayrımcılıkla karşılaştığı ilk anda ona teslim olan Mertkan, çoğunluğa uyar, babasının kendisi için çizdiği yolda hayatına bir anlam bulur.
MAHPEYKER: KÖSEM SULTAN
Ana karakterleri Selda Alkor, Damla Sönmez, Gökhan Mumcu, Selda Özer , Ayten Soykök, Suavi Eren ,Öykü Çelik , Başak Parlak, Uğur Kıvılcım ve Mansur Ark’ın canlandırdıkları yapımın senaryosu Avni Özgürel’e ait.. Proje Ayfer Özgürel’in yapımcılığı , Gökhan Atılmış’ın görüntü yönetmenliği ,Tarkan Özel’in yönetmenliğinde hayata geçirildi. Uyg. Yapımcılığını Belgin Baştürk’ün üstlendiği projenin müzikleri ise Emre Dündar imzası taşıyor..
Mahpeyker: Kösem Sultan filminin konusu:
Mahpeyker, çocuk yaşında esir kafilesiyle İstanbul’a getirilip bir ailenin yanına evlatlık olarak verilen genç kızın Osmanlı İmparatorluğu’nu yönetme gücünü elde edecek seviyeye tırmanışının hikayesi.
Talihin kendisini Topkapı Sarayı’na sürükleyip Sultan 1. Ahmet’le karşılaştırdığı Emine, saray geleneklerine aykırı olmasına, padişahın annesi Handan Sultan ve Topkapı Sarayı Haremi’nin tek hakimi olan Büyük Valide Safiye Sultan’ın muhalefetine rağmen 1. Ahmet’in kararından vazgeçmemesi neticesi nikahlanır ve Ahmet’in taktığı Mahpeyker adını alır. Safiye ve Handan sultanlar evlilikten duydukları hoşnutsuzluk nedeniye Mahpeyker’i ‘ Saray adetlerine alışsın, yol yordam öğrensin’ gerekçesiyle padişahın yanından uzaklaştırır ilgisini kendi buldukları Mahfiruz’a yönlendirip Mahpeyker’i unutturmaya çalışırlar.
Ahmet’in ne zaman sorsa ‘ Eğitimi devam ediyor’ cevabını aldığı süreçte Mahpeyker haremin iki güçlü kadının emriyle hırpalanır, ezilir ve Mahfiruz, Sultan Ahmet’in doğan ilk çocuklarının annesi olarak haremde itibar kazanır. Ümitsizliğe kapılan Mahpeyker’in talihi bir kez daha saraydan kaçmaya kalkışıp yakalandığı an tersine döner. Sultan Ahmet, Mahpeyker’le bir araya gelmesini büyükanne ve annesinin engellediğini öğrendikten sonra kendisine söylenenlere inanmakla hata yaptığını anlayıp ayrılmamak üzere Mahpeyker’le bir araya gelir
Hanım Sultan mevkiine yükseldikten sonra Osmanlı Sarayı’nın gördüğü son büyük aşkı yaşayan Kösem Mahpeyker, 1. Ahmed’in 28 yaşında hastalanıp ölmesiyle Sultan Mustafa ve Genç Osman’ın kısa süreli saltanatları döneminde konumunu yitirse de, on yaşındaki oğlu 4. Murat’ın tahta çıkmasıyla onun ülke yönetim sorumluluğunu üstlenecek yaşa gelmesine kadar on yıl Saltanat Naibi olarak imparatorluğu yönetir. Sultan Ahmet’in son verdiği kardeş katli uygulamasını tekrardan başlatan 4. Murat’ın hayatta kalan tek şehzade İbrahim’i öldürtmesinin önüne geçmesiyle Osmanlı hanedanının son bulmasını engelleyen Mahpeyker Kösem bundan sonra geçmişte sahip olduğu büyük güç ve iktidarı yeniden elde etmek için, darbe, suikast dahil her yolu kullanarak mücadeleye girişecektir.

AYLA: TEK BEDEN İKİ HAYAT
Yönetmen Su Turhan, çektiği ilk sinema filminde, Türk köklerinden gelen değerlerin korunması ve batılı değerlerin özgürlüğü arasında kendisi için geçiş yolları arayan genç bir kadının hayat hikayesini didaktik olmayan, anlayışlı bir tarzda ele alıyor.
Ayla, ailesinin savunduğu değerleri reddederek Münih’te ailesinden tamamen kopuk ikili bir hayat sürmektedir. Gündüzleri çocuk yuvasında çalışıp, geceleri de bir gece kulübünde vestiyerlik yapar. Zaman içinde tanıştığı ince ruhlu bir fotoğrafçı olan Ayhan’a aşık olur. Ayla bu sırada kendisinden acilen yardım isteyen bir yuva öğrencisinin annesini evine alır. Eşinden ayrılmasına kesinlikle karşı olan tutucu ailesinden saklanmak zorunda kalan Hatice Ayla’ya sığınmıştır. Ayla bir tesadüf sonucu, sevdiği Ayhan’ın, Hatice’nin çok korktuğu ağabeyi olduğunu öğrenince büyük bir hayal kırıklığına uğrayarak Ayhan’a olan güvenini kaybeder.
RED
Robert Schwentke’in yönettiği (The Time Traveler’s Wife, Flightplan) Jon Hoeber ve Erich Hoeber (Whiteout, Montana)’ın senaryosunu yazdığı, Summit Entertainment filmi RED’in yapımı di Bonaventura Pictures’dan Lorenzo di Bonaventura ve Mark Vahradian (Salt, Transformers, Transformers: Revenge of the Fallen)’a ait.
Red filminin konusu:
Eski bir CIA ajanı olan Frank Moses (Bruce Willis) yalnız ve sessiz bir hayat sürmektedir. Ta ki, yüksek teknoloji sahibi bir ekip onu öldürmeye kalkışıncaya kadar. Kimliğinin ortaya çıkması ve çok önem verdiği bir kadın olan Sarah (Mary-Louise Parker)’nın hayatının tehlikeye girmesi üzerine Frank eski takımını toparlar ve son bir yaşam savaşı vermeye başlarlar.

 

 

 

 

DC Comics’in yayınladığı, Warren Ellis ve Cully Hamner’ın yazdığı kült grafik romandan uyarlanan RED başrollerinde Bruce Willis, Oscar ödüllü Morgan Freeman, Oscar®-adayı John Malkovich ve Oscar -sahibi Helen Mirren’ın yer aldığı enerji dolu bir aksiyon-komedi.

Frank (Willis), Joe (Freeman), Marvin (Malkovich) ve Victoria (Mirren) CIA’in eski favori gizli ajanlarında biriyken, bildikleri sırlar onları örgütün favori hedefleri haline getirir. Şimdi etrafları bir suikast ile çevriliyken, ortak yeteneklerini, deneyimlerini ve ekip ruhlarını biraraya getirerek peşlerine düşen tehlikeden kaçabiliyorlar. Takım, aralarına sivil Sarah (Parker)’ı da alarak ülke çapında imkansız misyona soyunup CIA merkezinin asıl sırlarını ortaya çıkarmaya koyuluyorlar, bu esnada da çok büyük bir suikastten ve devlet tarihinde gizli örtbaslardan haberdar oluyorlar 

 

-- Arşiv Haberi --

 

İlginizi Çeker mi ? : Avrupa 'nın En İyi Plajı Dalyan İztuzu ! başlıklı konuda Avrupa, Dalyan ve İztuzu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konu İçin Yapılan Aramalar :
sinemalarda ne var (230), sinemalarda hangi filmler var (55), inşaat flimleri1 (33), akhisar sinemasında hangi film var (21), sinama filimleri (20), bu hafta sinemalarda ne var (16), sinemada bu hafta hangi filmler var (12), bu haftaki sinema filmleri (12), sinamalarda buhafta (12), sinamalardaki filimler (11), pazar günü sinemada hangi filmler var (11), sinemada neler var (10), hangi sinemada hangi film var (10), ukranyasinaması (10), bu ay sinemalarda ne var (9), bugün sinemalarda ne var (9), sinemalarda bu hafta ne var (9), akhisardaki sinemada hangi film vizyonda (9), sınamalar (9), sinemalarda bu hafta çocuk filmleri (7), haftaya sinemalarda ne var (7), sinemada hangi filmler var (6), bugün sinemada hangi filmler var (6), 2013sinamaflimleri (6), sinamadaki filimler (5), akhisar sinemasında bu hafta ne var (4), piazzada hangi çocuk filimleri var (4), sinemalarda neler var (4), sinemada bu hafta ne var (4), vizyondaki çocuk filimleri (4), sinemalarda hangi film var (4), yarın sinemada hangi filmler var (4), hangi filme gitsem (3), vizyonda hangi filmler var (3), uçaklar izmirde hangi sinemalarda (3), vizyonda ne var (3), sinemada yarın hangi filmler var (3), vizyona yeni girek türk filimleri (3), Sınamalardakı fılmler (3), bu gun sınamalardakı fılımler (3), sinemada hangi film var (3), hangi sinemada ne var (3), SİNAMADA HANGİ FİLİMLER (3), Sinamalarda hangi filmler var (3), son cıkan komedı turk sınema fılımlerı (3), izmirde sinemalarda ne var (3), optumum da hangi sinama var (3), sinemalardaçocuk filmvar (3), sinamadaki flimler (3), pazar günü sinemada hangi filmler var DİYARBAKIR (3), bu hafta sinemada ne var (3), Akhısar en yenı sınamadakı fılmler (3), 2013yabancı sinema tıravesdi açık filimler (3), pazar günü sinemada ne var (3), vizyona yeni giren sinamalar (2), türk tıravesdi (2), sinamada animasyon filmler (2), sinemalar (2), sinamalarda ne var (2), Konya cınemaxımum vızyondakiler (2), sinamadaki haftasonu filmler (2), sinemalarda vizyonda ne var (2), haftaya hangi sinemalar var (2), izmir tıravesdi (2), sinemada vizyonda olanlar 1 (2), izmirde buhafta sinemalarda ne var (2), sinama haftaya ne var (2), hafta sonu sinemalarda neler var (2), bu hafta vizyonda hangi flimler var (2), sinamada olan fılımler (2), bu hafta sinemada neler var (2), bu gun sinamada ne var (2), sinemalarda hangi çocuk filmleri var (2), Bu hafta sinamada olan animasyon cizgi filmler (2), toryum sinemada hangi filmler var (2), sinamafilimler2013 (2), bu hafta vizyondaki filmler akhisar (2), bu gün atv hangi filimler var (2), hangı filimlerı izleyebılırım (2), sinamalarda buhafta ne var (2), bugün hangi sinemalar var (2), sinemada hangi filmler vizyonda (2), sinamada son çıkacak filimler (2), toryumda pazar günü hangi sinemalar var (2), tiravesdi (2), tryumda sinemada hangi flimler var (2), hangi sinemalar vizyonda (2), 3 şubat izmirde hangi çocuk sineması var (2), ne fılımlerı sınamada var persembegunlerı (2), yarın konya da sinemada hangi filmler var (2), SİNEMA HAFTAYA NE VAR (2), yarın hangi sinema var (2), sinamaya giren yeni filim (2), çocuk sinemaları ne var (2), sinamaya bugün giren filimler (2), sinema yeni ne var (2), samandag gunduz sinema hangi filmler var (2), yarın çocuk filmi olarak hangi film çıkacak (2), samsun yarın sinemalarda hangi film var (2), pazartesi sinemada ne var (2), sinamada filimler (2), 212de vizyonda olan filmler (2), pazar günü sinemalarda ne var (2), 1515 03 2014 sinamalara cıkan ask filmi (2), pazartesi cinema pinkte hangi filimler var (2), yarın tarsuda sinemada hangi film var (2), yarın sinemalarda neler var (2), yarın sinemalarda ne var (2), 2013 sinemada neler var (2), yarın sınemalarda hangı fılmler var (2), 212 de hangi sinama filimler var (2), cumartesi toryumda hangi film var (2), noah filmi Ankarada hangı sinemalarda (2), senemada filim (2), konya vizyon daki filimler (2), kız kerdesi decevuz (2), çanakkale carrefour sinema pazar günü hangi film var (2), vizyonda olan sinama filmleri (2), kentpılazada hangi filimler var (2), vizyondaki sinamalar (2), optilumdaki pazar günü vizyondaki ÇOCUK FİLMLERİ (2), vizyondaki sinama filimleri (2), vizyondaki cocuk flimleri (2), vizyonda olanlar (2), oretık fılımler (2), akhisarda sinamalarda hangi filim var vizyonda (2), yabancı sinama filim (2), sinemada bu hafta neler var (2), sinemada ne var (2), vızyondakı cızgı fıllmler (2), yarın 212 de cocuk sinema varmı (2), sinama fiilimleri (2), sınamadakı son filmler (1), sinema da hangi filmler var (1), sinema da hangi filimler var (1), sinema da ne filmleri var (1), sınamalardakhp fılı (1), sinema da hangi filmler var markantalyada (1), sinamay vizyondakı fılımlar (1), sinamadaki türk filmleri (1), sinamadaki yeni filimler (1), Sınamalardakı en son cıkan komedı turk fılımlerı (1), sinamalarr da ne var (1), sinamalara da olan filimler 2013 (1), sınamalardakı flmler (1), sinamaya gelen çocuk flimleri (1), sinamalardaki filimler araştır (1), sinamaya gelen yabanci cizgi filim (1), sınamaya gıren yenı fılımler (1), sinamadaki yeni filmler (1), sinelarda bu hafta (1), sinelarda çocuk filimi (1), sinamalarda ne ler var (1), sınamalardakı en son komedı fılımlerı (1), sinamalarda şimdi ne var (1), sınamalardakı vızyon fılmlerı (1), Pazar Sinamada Hangi Filim Var (1), samandag şark sinamasında cumartesi hangi sinamavar (1), samandağ şark sineması pazartesi gunku filmler (1), samandağ şark sineması vizyondakiler hafta sonu (1), senemada ne film var (1), show da çıkacak bu haftaki sinama filimleri (1), show tv de hafta sonu hangi filmler var (1), show tvdeki flimler (1), simada gangi filimler var (1), şimdi sinamalarda hangi filimler var (1), şimdi sinemalarda ne var (1), sinam hanki filmler (1), sinama bu haftaki ask filmleri (1), salı günü hangi sinema filmleri var telv zyonda (1), salı günü hangi sinema filmleri var (1), salı günü gösterime giren film var mı (1), pazar sinamada ne var (1), pazar sinemasında ne var (1), pazartesi 10 00da hangi flim var (1), pazartesi günü vizyonda olan çocuk flimleri (1), pendik sınamalar da nevar (1), pendik tıravesdi (1), pendıkte hafta sonu sınemada hangı fılmler var (1), piazzada hangi filmler var (1), pirinalar hankı sinamalarda (1), profilo sinamada çocuk filimleri (1), profilo sinemaları cumartesi günü hangi sinemalar çıkacak (1), realin sinemasında hangi filimler var (1), sinama cocuk filimleri (1), sinama da neler var (1), sinama eş deyiştiren filimlşer (1), sınamada hangı fılımler var var (1), sinamada hangi flimler var komedi (1), sinamada hangi komik filmler var (1), sinamada ne var (1), sinamada neler var (1), sınamada olan vizyonda (1), SİNAMADA vizyonda olan filimler (1), sınamada vızyonda olanlar (1), sinamada vizyondaki filimler 2013 (1), sinamadahangifilimvar (1), sinamadakı en son türkce filim (1), sinamadaki filimler neler (1), sinamada hangi filimler var (1), sinamada hangi filim var (1), pazar gününe sinemaya hANGİ filmler gelecek çocuk (1), sınama filimde neler var (1), sinama filimler (1), sinama filimler ne var (1), sınama fılmlerı komedı (1), sinama flimleri (1), sinama hangi iflmler var (1), sınama ne filmleri var (1), sınama yabancı fılım (1), sinamada bu hafta neler var (1), Sinamada bugunhangifilimlervar (1), sinamada çIkan cizgi filimler (1), sınamada en son olan fılımler (1), Sınamadakı fılmler neler (1), turk sinemalarda yabanc hangi filmler var (1), vizyondaki sinama türk filmleri (1), vizyondaki türk flimleri (1), www onlayn cizgi filimleri (1), yabancı sinama (1), yabancı sınama decevuz (1), yabancı sinama tum fılımler (1), yabancı sinama vizyon 213 (1), yabancı sınamalardakı fılım (1), yabancısınamafılımler (1), yarı sinemalarda neler var (1), yarın 212 de hangi sinema vardır (1), yarın adıyaman sinamasında ne var (1), yarın andreasta hangi filmler var (1), yarın ankarada sinemada hangi filmler var (1), vızyonda yenı turk fılımlerı (1), vïzyonda olan sinemalar (1), vizyonda olan fılımler (1), tv 2 de bu ay hangi filimler var (1), tv 2de buhafta nelervar (1), uçaklar hangi sinemalarda var (1), UKRANYA SINAMA FILIMLERI (1), vinks filimler10 (1), vinks filimleri (1), VİZON DAKİ ÇOCUK SİNEMALARI (1), vizyon dakisinemada ne var (1), vizyonda e var (1), vizyonda hangi film (1), vızyonda hangı fılm var (1), vizyonda hangi filmler var akhisarda (1), VİZYONDA OLAN ÇOCUK FİLMLERİ (1), vizyonda olan çocuk sinemaları (1), yarın antalya deepo da hangi filmler var (1), yarın atv de hangi film var (1), yarın çocuk sinemalarında ne var (1)
Share

Etiketler : , , , , , ,

Benzer Başlıklar :
Bunlar da İlginizi Çekebilir :
 • Diyanet Net Hubeydiye Anlaşması
 • Telefon Çağrı Merkezlerindeki Ölüm Tehlikesinden Haberdar mısınız ? | Ölüme Götürebilen Tehlike !
 • Bitki Gelişimini Etkileyen Faktörler
 • OTOBİYOGRAFİ
 • Kardan Adam ile İlgili Bilmeceler

 • Bu Yazıyı Oylayın : Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 10 üzerinden 1Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 10 üzerinden 2Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 10 üzerinden 3Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 4Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 5Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 6Değerlendirmeniz => Beğendim : 10 üzerinden 7Değerlendirmeniz => Beğendim : 10 üzerinden 8Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 10 üzerinden 9Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 10 üzerinden 10

  (Bu yazı henüz kimse tarafından oylanmamış. İlk siz değerlendireceksiniz. Oyunuzu yıldızların üzerine tıklayarak kullanabilirsiniz. Değerlendirme sağa gittikçe olumlu yönde artar.)
  Loading ... Loading ...

  Yorum Yazın

  Üyelik gerektirmez. Anonim yorum yapabilirsiniz.

  :D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

  YORUMUNUZ ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR !
  *