Modern technology has solved many problems that people face and play an important role in the development of countries

Modern insan yüzü ve ülkelerin gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır birçok sorunu çözmüş

Modern technology create many kinds of product – computers, cloning technology, and video games etc.

Modern teknoloji ürünü birçok türde oluşturmak – bilgisayar, klonlama teknolojisi ve video oyunları gibi

Technology today has made life better and quicker in our modern society, people can’t see themselves without computers, cell phones, voice mail … etc ..

Teknolojisi bugün hayat daha iyi ve modern toplumda hızlı yaptı, insanların bilgisayarları, cep telefonları, sesli posta olmadan kendilerini göremiyorum … vs ..

The Technological progress made our society more convenient and safe.

The Teknolojik ilerleme toplumumuzun daha rahat ve güvenli yapılır.

Technology has many uses in the field of education
Teknoloji eğitimi alanında bir çok faydası vardır

İlginizi Çeker mi ? : Silahımı Verin, Oğlumun İntikamını Ben Alayım ! | Babam Melek Oldu, Gitti... başlıklı konuda alayım, Babam ve Gitti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konu İçin Yapılan Aramalar :
teknolojinin yararları ve zararları ingilizce (551), ingilizce teknolojinin yararlari ve zararlari (261), teknolojinin yararları ingilizce (216), İNGİLİZCE TEKNOLOJİNİN YARARLARI (141), teknolojinin yararları ve zararları ingilizce olarak (109), teknolojinin yararları ve zararları ingilizce yazı (90), teknoloji ile ilgili ingilizce kompozisyon (79), teknolojinin faydaları ve zararları ingilizce (75), teknolojinin yararlari ve zararlari ingilizcesi (64), teknolojinin avantajları ingilizce (63), teknolojinin yararları ingilizce olarak (62), ingilizce olarak teknolojinin yararları ve zararları (61), teknoloji yararları ve zararları ingilizce (59), teknolojinin zararları ve yararları ingilizce (55), 7 sınıf ingilizce teknolojinin yararları ve zararları (44), teknoloji ile ilgili ingilizce yazı (41), teknoloji ile ilgili ingilizce yazılar (35), teknolojinin yarar ve zararları ingilizce (35), teknoloji ile ilgili ingilizce paragraf (33), teknoloji hakkında ingilizce kompozisyon (32), teknoloji ingilizce kompozisyon (28), 7 sınıf ingilizce teknolojinin yararları (28), teknoloji ile ilgili ingilizce makaleler (26), ingilizce teknolojinin avantajları (25), teknoloji yararları ingilizce (23), 7 sınıf ingilizce teknolojinin avantajları (22), teknoloji hakkında ingilizce makale (22), teknolojiyle ilgili ingilizce kompozisyon (21), teknoloji ile ilgili kompozisyon ingilizce (20), teknolojinin yararları ve zararları ingilizce ve türkçe (18), ingilizce teknoloji ile ilgili yazılar (18), teknoloji ile ilgili yazılar ingilizce (17), teknolojiyle ilgili ingilizce yazı (16), ingilizce teknoloji (14), teknolojinin yararları zararları ingilizce (14), teknoloji ile ilgili ingilizce makale (13), teknolojinin yararları ingilizce anlatım (13), teknoloji nin yararları ve zararları ingilizce (13), teknoloji nedir ingilizce olarak (12), ingilizce teknolojinin zararları (12), teknolojinin yararları ve zararlari ıngilizce anlatım (12), teknoloji ile ilgili yazı ingilizce (10), teknolojının yararı ve zararı ingilizce (10)
Share

Etiketler : , , ,

Benzer Başlıklar :
Bunlar da İlginizi Çekebilir :
 • Sınıfta Uymamız Gereken En Önemli Kural
 • Ampulün Faydaları
 • Twitter ile Para Kazanma Yolları
 • Ampulün Yol Açtığı Teknolojik Gelişmeler Nelerdir
 • Gram ile İlgili Problemler

 • Bu Yazıyı Oylayın :
  Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 10 üzerinden 1Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 10 üzerinden 2Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 10 üzerinden 3Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 4Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 5Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 6Değerlendirmeniz => Beğendim : 10 üzerinden 7Değerlendirmeniz => Beğendim : 10 üzerinden 8Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 10 üzerinden 9Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 10 üzerinden 10 (Toplam 10 kez oylandı; Oy Ortalaması: 10 üzerinden 3,80)

  (Oyunuzu yıldızların üzerine tıklayarak kullanabilirsiniz. Değerlendirme sağa gittikçe olumlu yönde artar. Teşekkür ederiz.)
  Loading ... Loading ...

  5 Yorum var - “ingilizce teknolojinin yararları ve zararları”

  1. işime yaradı saolun teşekkürler

  2. süper teşekkür ederim… :D

  3. 100 aldım çok saolun :D

  4. Çok Saolun İyi Bir Not Alacağıma İnaniyorum :D

  5. Teşekkürler. İşime çok yaradı. :D :D

  Yorum Yazın

  Üyelik gerektirmez. Anonim yorum yapabilirsiniz.

  :D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

  YORUMUNUZ ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR !
  *