Kanımızın yetmemesi kanımıza dokunuyor.

Acılar paylaşıldığı zaman azalır, sağlığa kavuşulur.

bağışı ile hayat kurtar.

Hayat kurtarmak istiyorsan eğer yolun kan bağışından geçsin.

Kan bağışı yap daha hafif hisset.

Kan bağışı ile kan testini yaptır.

Kan bağışı yapmak en erdemli davranıştır.

Bugün sen ver, yarın onlar sana kan versin.

Kan bağışı yapan huzura kavuşur.

Kan bağışı insanlara rahatlık getirir.

Kan vermekle eksilmez, vermemekle eksilir.

Kan bağışı insan sevgisinin en saf halidir.

Bugün kan veren insanlara huzur verir.

Bugün kanını veren yarın can alır.

Bir damardan ver diğer damardan al.

Kan vermek insanlara rahatlık getirir.

Kan veren insan sevilir.

Kan vermek insanlık sorumluluğudur.

Kan bağışı ülkemizde Kızılay tarafından toplanarak çeşitli ihtiyaç merkezlerine gönderilmektedir. Ülkemizde kurulan ve sağlık alanında hizmet eden önemli kuruluşlardandır. Kan bağışını kabul ederek, gerek kanınızda araştırma yaparak gerekte sağlıklı vücut için gerekli olmaktadır. Kan bağışı hastanelerde yatan onlarca kişi için oldukça önemlidir. Kan bağışı sorumluluk olarak herkesin bu durumun farkına varması gerekir. Sloganlarla dikkat çekerek insanların değerlerini görebiliriz.

Kan ver, can ver.
Hayat kurtarmak için kan bağışı yap.
Haydi kan bağışına.
Kızılay’a kan ver hayat kurtar.
Bir damla bin umut.
Kan ver hayat kurtar.

Hayat kurtarmak için kan ver.
Kan verince can vermiş olursun.
Kan bağışı yaparak hayat kurtar.

İlginizi Çeker mi ? : Ben Buraya Siyasetten Düştüm ! başlıklı konuda Buraya, Düştüm ve Siyasetten hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konu İçin Yapılan Aramalar :
kan bağışı ile ilgili sloganlar (757), kan bağışının önemi ile ilgili sloganlar (252), kan bağışı sloganları (179), kan bağışıyla ilgili sloganlar (114), kan bağışı ile ilgili slogan (94), kan bağışının önemi ile ilgili slogan (53), kan bağışı ile ilgili sözler (49), kan ile ilgili sloganlar (47), kan bağışının önemi ile ilgili sözler (36), kan bagışıyla ilgili slagon (35), kan bağişi ile ilgili güzel sözler (31), kan bağışıyla ilgili slogan (30), kan bağışı hakkında sloganlar (28), kan bağışı ile ilgili afişler (25), kan vermekle ilgili sloganlar (24), kan bağışı slogan (22), kan bağişi ile ilgili slagon (20), kan verme ile ilgili sloganlar (19), kan bağışı ile ilgili şiirler (18), kan bağışı ile ilgili sloganları (18), kanla ilgili sloganlar (16), kan bagışı ile ilgili güzel sloganlar (15), kan vermek ile ilgili sloganlar (15), kan vermenin önemi ile ilgili sloganlar (14), kan bağışının önemi slogan (12), kan bağışı şiirleri (12), kan bağışı sloganı (11), kan bağışı ile ilgili slaytlar (10), kan bağışı ile ilgili poster (7), kan bağışını önemi ile ilgili slogan (6), kan bağışının önemini anlatan sloganlar (5), kan bağışının önemi ile sloganlar (5), kan bagisinin toplum acisini anlatan afiş (4), kızılay kan bagışı acış konuşması (4), kan bağışı ile ilgili resimler (2), kan bağışıyla ilgili broşürler (2), kan bağışının önemi ile ilgili en çegicu sloganlar (2), Kan bağışının önemiyle ilgili afişler (2), kan bağışının önemiyle ilgili afiş (1), kan bağış sloganları (1), kan bağışıyla bilgiler (1), kan bağışının onemi el brosoru sloganı (1), kan bağışının onemi el brosoru poster (1), kanla ilgilisloganlar (1), KAN BAĞIŞI SLOGANLAR (1), Kızılaya kan bagısının onemı (1)
----------- REKLAM -----------


------------------

Share
Benzer Başlıklar :
Bunlar da İlginizi Çekebilir :
 • tukoder in kuruluş amaçları çalışmaları ve faydaları
 • Uzun Kuyruk Seo Nedir ?
 • General-deputatın ad günüdür
 • Günün Mobil Uygulaması: Time Trap – Hidden ...
 • Redd – Yalancı Dünya

 • Bu Yazıyı Oylayın :
  Değerlendirmeniz=> Hiç Beğenmedim : 10 üzerinden 1Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 10 üzerinden 2Değerlendirmeniz => Yetersiz : 10 üzerinden 3Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 4Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 5Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 6Değerlendirmeniz => Beğendim : 10 üzerinden 7Değerlendirmeniz => Beğendim : 10 üzerinden 8Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 10 üzerinden 9Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 10 üzerinden 10 (Toplam 202 kez oylandı; Oy Ortalaması: 10 üzerinden 7,50)

  (Oyunuzu yıldızların üzerine tıklayarak kullanabilirsiniz. Değerlendirme sağa gittikçe olumlu yönde artar. Teşekkür ederiz.)
  Loading...

  7 Yorum var - “Kan Bağışının Önemi İle İlgili Sloganlar”

  1. güzel bir iş çıkardım bu ödevden… :wink:

  2. :-) çok güzel bir site ödevim hemen bitti

  3. çok güzel bir site büyük bir başarı

  4. bence de çok güzel bir site işime çok yarıyor

  5. Ilgım Kablan :

   8) :lol: :D :roll: :wink: :mrgreen: SÜPER Bİ SİTE BAYILDIM ÖDEVİM HEMEN BİTTİ

  6. Ödevim bitti saolun :D

  Yorum Yazın

  Üyelik gerektirmez. Anonim yorum yapabilirsiniz.

  :D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

  Yorumunuz Onaylandıktan Sonra Yayınlanacaktır.

  *