6. DERSİ ÖDEVİ
PROJE ÖDEVİ KONUSU: Alan Okulunuza bir sahası yapılacaktır. Sizden bunun bir maliyet çıkarmanız isteniyor. Maliyeti çıkarırken şunları düşünmeniz işinizi kolaylaştırabilir.
a. Ne büyüklükte bir alana ihtiyacımız var?
b. Ne gibi malzemeler almalıyız? (Boya, fırça, file, yer döşemesi v.b)
Malzemeleri en ucuz nereden alabiliriz?
ÖDEVİN VERİLİŞ TARİHİ: ÖDEV SÜRESİ:
ÖDEVİN TESLİM TARİHİ:
YÖNERGE:Aşağıdaki adımları izlemelisiniz.
1. Voleybol sahasının boyutlarını araştırınız.
2. Voleybol sahasının nereye yapılacağını belirleyiniz.
3. Neler satın alınması gerektiğini saptayınız.(Boya, fırça, file, yer döşemesi v.b)
4. Malzemelerin nereden ve kaç Yeni Türk Lirasına alınacağını belirleyiniz.
5. Maliyeti hesaplayınız.
6. Elde ettiğiniz bilgileri ve yapılan hesaplamaları raporlaştırınız.
7. Yaptığınız çalışmanın sonucunu sınıfta arkadaşlarınıza sözlü olarak sunabilirsiniz.

İlginizi Çeker mi ? : Market Samurai Analizi | Market Samurai Nedir ? | Market Samurai Nasıl Kullanılır ? başlıklı konuda Analizi, Google ve Kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konu İçin Yapılan Aramalar :
voleybol sahası için neler satın alınması gerekir (83), voleybol sahası maketi (52), voleybol sahası maketi nasıl yapılır (39), 6 sınıf matematik proje görevi voleybol sahası (28), maket futbol sahası yapımı (28), maket voleybol sahası (27), futbol sahası maketi nasıl yapılır (26), voleybol sahası maliyeti (26), voleybol sahası nereye yapılır (25), maket voleybol sahası yapımı (23), voleybol sahası proje ödevi (23), voleybol sahası yapımı için gerekli malzemeler (21), maket voleybol sahası nasıl yapılır (17), 6 sınıf fabrika maketleri (17), voleybol sahası maliyeti ne kadardır (16), voleybol sahası maketi yapımı (16), voleybol sahası nerelere yapılır (15), bir voleybol sahasının maliyeti (15), voleybol sahası için neler satın alınır (14), maket futbol sahası nasıl yapılır (13), voleybol sahası için ne büyüklükte bir alana ihtiyacımız var (12), bir voleybol sahası için ne büyüklükte bir alana ihtiyacımız var (11), voleybol maket yapımı (11), voleybol maketi nasıl yapılır (11), voleybol sahası için ne gibi malzemeler almalıyız (10), voleybol sahası maketleri (10), voleybol sahası yapmak için gerekli malzemeler (10), voleybol sahasının nereye yapılacağını belirleyiniz (10)
Share

Etiketler : , , , , , , ,

Benzer Başlıklar :
Bunlar da İlginizi Çekebilir :
 • Ölçü Birimleri Neler
 • Metinde Ses Olayları
 • Muhaderat Özeti
 • Atatürkün Yaptiği Yeniliklerle İlgili Şiir
 • Farklı Temalarda Şiir Antolojileri

 • Bu Yazıyı Oylayın :
  Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 10 üzerinden 1Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 10 üzerinden 2Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 10 üzerinden 3Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 4Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 5Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 6Değerlendirmeniz => Beğendim : 10 üzerinden 7Değerlendirmeniz => Beğendim : 10 üzerinden 8Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 10 üzerinden 9Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 10 üzerinden 10 (Toplam 13 kez oylandı; Oy Ortalaması: 10 üzerinden 6,62)

  (Oyunuzu yıldızların üzerine tıklayarak kullanabilirsiniz. Değerlendirme sağa gittikçe olumlu yönde artar. Teşekkür ederiz.)
  Loading...Loading...

  3 Yorum var - “öğrenciler için 6 sınıf matematik proje çalışması voleybol sahası”

  1. çok zor bir ödev

  2. BİRAZ ZOR

  Yorum Yazın

  Üyelik gerektirmez. Anonim yorum yapabilirsiniz.

  :D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

  YORUMUNUZ ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR !
  *