gri renkli ve şımarık bir ev kedisidir.Sahibi ’a çok iyi bakmakta ve bir dediğini iki etmemektedir .Buna karşılık ’dan tek bir şey ister; evde gizlenen sevimli küçük fare ’yi yakalaması.’nin ise tek isteği buzdolabından biraz peynir aşırabilmektir.Tom çok kolay sinirlenir,özellikle uykusu bölündüğü zaman. ’yi fark edip kovalamaya başlayınca bu ikili evin altını üstüne getirir. bazen yakalansa da çok hızlı düşünüp bir plan yapar ve bir yolunu bulup Tom’dan kurtulmayı başarır.

Çoğu zaman kaybeden Tom gibi görünse de bazı bölümlerde her ikisinin de başının belaya girdiği olmuştur. Bu durumdan da beraber hareket ederek kurtulurlar ve sonunda arkadaş olurlar. Birbirlerinden nefret ediyor gibi görünseler ve birbirlerine sadistçe tuzaklar kursalar da büyük bir tehlike karşısında birbirlerinin hayatını kurtaranlar yine bu ezeli rakiplerden başkası değildir.

İlginizi Çeker mi ? : Ben Buraya Siyasetten Düştüm ! başlıklı konuda Buraya, Düştüm ve Siyasetten hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konu İçin Yapılan Aramalar :
tom ve jerry ingilizce hayatı (63), tom ve jerry nin ingilizce tanıtımı (34), tom ve jerry ingilizce biyografisi (31), tom ve jerry nin ingilizce hayatı (30), tom ve jerry ingilizce tanıtımı (27), tom ve jerry hayatı (27), tom ve jerry hayatı ingilizce (25), tom ve jerry ingilizce özellikleri (22), tom ve jerry hakkında ingilizce bilgi (19), tom ve jerry nin hayatı (19), jerry hayatı (19), tom ve jerry biyografisi (17), tom ve jerry biyografisi ingilizce (13), tom ve jerry ingilizce bilgi (13), tom ve jerinin hayatı ingilizce (13), tom ve jerry ingilizce anlatımı (13), tom ve jerry ingilizces hayatı (12), tom ve jerry ingilizce olarak hayatı (12), tom ve jerry özellikleri ingilizce (12), tom and jerry ingilizce tanıtımı (11), english yazılı bugs bunny araştır biraz uzun (11), tom en jerry hayatı (1), jerry ingilizce özellikleri ve türkçe (1)
----------- REKLAM -----------


------------------

Share
Benzer Başlıklar :
Bunlar da İlginizi Çekebilir :
 • Evanescence – Bring Me To Life
 • Zardanadam - Sadece Kendime
 • Akıllı Kimsenin Yapacağı İş
 • Abdülhalık-i Goncdüvani
 • Ehliyet Almak İçin Gerekli Şartlar | Ehliyet Belgeleri | Harçlar

 • Bu Yazıyı Oylayın :
  Değerlendirmeniz=> Hiç Beğenmedim : 10 üzerinden 1Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 10 üzerinden 2Değerlendirmeniz => Yetersiz : 10 üzerinden 3Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 4Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 5Değerlendirmeniz => Ortalama : 10 üzerinden 6Değerlendirmeniz => Beğendim : 10 üzerinden 7Değerlendirmeniz => Beğendim : 10 üzerinden 8Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 10 üzerinden 9Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 10 üzerinden 10 (Toplam 8 kez oylandı; Oy Ortalaması: 10 üzerinden 10,00)

  (Oyunuzu yıldızların üzerine tıklayarak kullanabilirsiniz. Değerlendirme sağa gittikçe olumlu yönde artar. Teşekkür ederiz.)
  Loading...

  3 Yorum var - “tom ve jerry hayatı”

  1. sibel çelik :

   tom vee jeriyi her zaman izliorum

  2. kadir çelik :

   ben çok beğendim

  3. süper yaa… ödevime yardımcı oldu

  Yorum Yazın

  Üyelik gerektirmez. Anonim yorum yapabilirsiniz.

  :D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

  Yorumunuz Onaylandıktan Sonra Yayınlanacaktır.

  *